Çare İlaçlama

Çare İlaçlama 1999 yılından itibaren halk sağlığı ve haşere mücadele konusunda danışmanlık ve uygulama hizmetleri vermektedir.

Çare İlaçlama olarak insan sağlığına olumsuz etkiler yaratabilecek haşerelere karşı ziraat mühendislerimizin özel olarak hazırladığı ilaçlar ile müdahale etmekteyiz. Hizmet kalitemizin temelini müşteri memnuniyeti oluşturmaktadır. Böcek ilaçlama sektöründe lider kuruluşlar arasına girmeye başarmış ve bu konudaki kalitesini kanıtlamış bir şirketiz. Böcek ilaçlama alanında garantili, kapsamlı, Adana'nın her noktasına ulaşan hizmetler veriyoruz. Çare İlaçlama haşere kontrol, kurulduğu günden bu yana güçlü, profesyonel teknik danışman kadrosu ile profesyonel hizmet sunmaktadır.

Misyonumuz: Halk sağlığını en modern ve gelişmiş teknolojik cihazlarla ilaçlama yaparak korumak, doğaya dost olmaktır.

Vizyonumuz: İlaçlama uygulamalarımızla insan sağlığını koruyarak güvence altına alıyoruz. İnsan sağlığını vizyon edinmiş ilaçlama şirketimiz, gelişen teknoloji ile yaşam alanlarınızı korumayı ilke edinmiştir.

Çare İlaçlama ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, Biyosidal Ürün Uygulama İzin belgeleriyle standartlara uygun bir şekilde hizmet sunmaktadır.

ISO Belgesi İzin Belgesi

Hizmet Alanlarımız

İlaçlama hizmeti verdiğimiz alanlar ve sektörler

  • Apartman ve Siteler
  • Avm ve İş Merkezleri
  • Sağlık Kuruluşları
  • Eğitim Kurumları
  • Atölye ve Fabrikalar
  • Gıda Sektörü

99+

Ev & işletme
ilaçlandı

99+

Mutlu
müşteri

20+

Yıllık
tecrübe

10+

Tecrübeli
çalışan

WhatsApp'da sohbet

WhatsApp üzerinden bize hemen mesaj gönderebilirsiniz!